Виробництво водостічних систем

Завод ТЕХНОНІКОЛЬ з виробництва пластикових водостічних систем - одна з найсучасніших і продуктивних ліній в галузі, обладнана за всіма стандартами і технологіями. Запуск виробництва відбувся 19 липня 2017 року Рязані на базі одного з цехів колишнього заводу «ЗІЛ». Продукція заводу на сьогоднішній день має широке застосування в котеджному і малоповерховому будівництві. Її виробництво - складний технологічний процес, який забезпечує високу якість готової продукції, що робить її висококонкурентний.

Завод у Рязані

Завод в Хабаровську

лінія починається з вузла зберігання сировинних компонентів

Головне сировину для виробництва пластикових водостічних систем ТЕХНОНІКОЛЬ - гранульований компаунд на основі ПВХ.

Ткаченко В'ячеслав

Головний технолог заводу

«На нашому заводі ми використовуємо виключно високоякісний ПВХ-компаунд. Він забезпечує використання наших виробів у всіх кліматичних зонах нашої країни від -50 ° C до + 50 ° C. Система має високопрочностнимі характеристиками і морозостійкістю ».

Корпорація ТЕХНОНІКОЛЬ прагне збільшити частку російської сировини у виробництві, тим самим зменшуючи залежність від імпортних постачальників, скорочуючи витрати на собівартість продукції без втрати якості.

Зроблено в Росії

Олександр Ларін

Технічний директор підрозділу «Пластик»
Корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ

На заводі встановлено дорогі сучасні лінії від світових лідерів галузі

ENGEL австрія

THEYSOHN австрія

що дозволяють отримувати вироби з високими споживчими властивостями.

перша лінія

Лінія виробництва ливарних форм, так званих фітингів (сполучних елементів для водостічних систем), володіє штучним інтелектом і об'єднана в ланцюг. Задати налаштування можна тільки авторизованим фахівцям, які мають відповідним доступом, що виключає випадкові помилки і збої в процесі виробництва.

Завантаження
ПВХ-компаунда

Завантаження проводиться пневмотранспортом. Гранульований ПВХ надходить в термопласт автомат, де відбувається його розігрів і перемішування.

формування

Готовий склад впорскується в спеціальну прес-форму і охолоджується. Тут формуються кінцеві геометричні розміри готового виробу.

Високоякісна обробка формаобразующіх покриттів прес-форми дозволяє виготовити виріб без нерівностей і шагрені. Це забезпечує рівномірність кольору, незалежно від кута заломлення сонячних променів.

У прес-формах застосовані високі технології гарту матеріалу лазером, що дозволяє отримувати стабільність якість виробів протягом мільйона і більше змикання. Гідравлічні шибери дозволяють скоротити час виготовлення виробу і домогтися вищої точності його розмірів, що в свою чергу покращує внешінй вид виробів.

Ми використовуємо прес-форми лідера галузі IFW (Австрія), які відрізняються високим ступенем надійності, якістю і великою кількістю робочих циклів. Вони виготовлені для нас за індивідуальним замовленням.

контроль якості

Кожна деталь для виключення видових деффектов проходить через руки оператора-пресувальника. При цьому оператор вимірює геометрію, оцінює колір і блиск і тільки після цього виріб потрібно упаковці.

упаковка

На вузлі упаковки, довгоміри упаковуються в фірмову плівку і укладаються в піддон. Додаткова упаковка по 5 штук, дозволяє витягувати вироби без распалечіванія всього піддону. Упаковка самого піддону виключає ймовірність псування зовнішнього вигляду при відвантаження, транспортування і зберігання. Все це робиться для того, щоб зовнішній вигляд змонтованої водостічної системи радував покупців своїм глянцем і новизною.

екструзионная

Виробництво

Вона зроблена одним зі світових лідерів галузі - Theysohn (Австрія) і призначена для виробництва довгих предметів - труб і жолобів. Тут замість прес-форми використовується формує елемент, через який, шляхом продавлювання проходить в'язкий розплав ПВХ-гранул.

Завдяки обладнанню Theysohn і ручного контролю ви отримуєте водостік без шлюбу найвищої якості, доступного на сьогоднішній день.

Труби і жолоби виробляються методом ко-екструзії. Головна відмінність методу моноекструзіі від ко-екструзії - це можливість комбінувати два шари пластика з різними рецептурами, в залежності від того, які вимоги до верствам пред'являються.

Зовнішній шар надійно зберігає первісний колір і рівень глянцю, в той час як внутрішній шар забезпечує міцність і герметичність конструкції.

Завантаження
ПВХ-гранул

ПВХ-гланули подаються в бункер завантаження. Потім, через систему дозації потрапляють в екструдери. Основний екструдер розташований внизу, він формує внутрішній шар. Ко-екструдер розташований вгорі і формує зовнішній шар. Обидва екструдера об'єднуються в формующий елемент - фільєру, яка задає початкові геометричні розміри деталі.

формування

Потім розплавлена ​​маса проходить через калібратор, де вироби набувають остаточний розмір.

Наприклад у зовнішнього словами підвищені вимоги до стійкості кольору, внутрішній шар відповідає за морозостійкість і за компенсацію температурного розширення пластику.

охолодження

Охолодження вироби відбувається в спеціальній ванні. Тягнучий пристрій забезпечує рух вироби по всій лінії.

розпил

На ньому можна встановити практично будь-яку довжину. Стандартна довжина труб і жолобів 1 і 3 метри.

упаковка

На вузлі упаковки, довгоміри упаковуються в фірмову плівку і укладаються в піддон. Додаткова упаковка по 5 штук, дозволяє витягувати вироби без распалечіванія всього піддону. Упаковка самого піддону виключає ймовірність псування зовнішнього вигляду при відвантаження, транспортування і зберігання. Все це робиться для того, щоб зовнішній вигляд змонтованої водостічної системи радував покупців своїм глянцем і новизною.

Готова продукція поставляється на внутрішній ринок, країни ближнього і далекого зарубіжжя

Завдяки кваліфікованим співробітникам і високотехнологічного обладнання, Ви завжди отримуєте продукцію найвищої якості, не тільки в плані надійності і довговічності, але і естетики.

Високий рівень глянцю забезпечує декоративність нашої системи, як фітингів, так і довгих предметів.

Пластикова водостічна система ТЕХНОНІКОЛЬ пройшла сертифікацію у відповідності з російським законодавством і технічним регламентом.

Більш того, комплексна гарантія на пластикову водостічну систему становить 15 років.

Дотримання технологій установки, а також своєчасне обслуговування забезпечать надійну роботу пластикової водостічної системи від ТЕХНОНІКОЛЬ на термін до 50 років.

файли Сookie

На цьому сайті використовуються файли cookie. Натискаючи ВЗЯТИ або продовжуючи перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше .